Bodrum Orantes

Hakkımızda

Orontes Turizm Taşımacılık Otomotiv Gıda İletişim Taahhüt Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında Antakya/ Hatay’da kurulan bir Aile Şirketidir.

Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü tarafından verilen ve sürekli güncellenen D2 YETKİ BELGESİ sahibi olarak Turizm Taşımacılığı, Öğrenci Servisi,Personel Taşımacılığı faaliyetlerine başlamıştır.

Ayrıca,Turizm Bakanlığından aldığı 10144 sayılı belge ile ‘Medeniyetler Şehri Seyahat Acentası’ adıyla Seyahat Acentacılığı faaliyetine de başlayarak çalışma alanlarını genişletmiştir.

 

D2 Yetki Belgesindeki son güncellemeye göre:

23 ADET ÖZMAL OTOBÜS
17 ADET ÖZMAL MİNİBÜS
2 ADET SÖZLEŞMELİ OTOBÜS

30 ADET SÖZLEŞMELİ MİNİBÜS’lerle Turizm Seyahat Acentalarının yolcularına havalimanları ile seyahatlerinin başlama ve bitiş noktaları arasında hizmet vermektedir.

D2 Yetki Belgeli LUX VİTO’larla da daha konforlu seyahat isteyen yolcularınızı da istedikleri yere ulaştırmaktadır.

VİZYONUMUZ

Orontes Turizm Taşımacılık olarak vizyonumuz Yolcu odaklı hizmet vererek Turizm Seyahat Acentalarının yolcularının huzurlu, mutlu, güvenlik içinde yolculuk yapmalarını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Turizm Seyahat Acentalarının yolcularının huzurlu, mutlu yolculuk yapmalarını sağlamak için minibüs-midibüs-otobüslerimizin yüksek modelli olmasına çaba

göstermek ve kaptanlarımızın işbaşı ve hizmet içi eğitimlerle bilgi, beceri ve deneyim kazanmalarına çalışmaktır.

60

GENİŞ ARAÇ FİLOSU

1,500

GÜNLÜK YOLCU

12,000

HAFTALIK YOLCU

50,000

AYLIK YOLCU

Kurumsal İlkelerimiz

Kurumsal İlkelerimiz:

· Turizm acentaları ile mutlak mutabakat kapsamında eksiksiz ve tam zamanında hizmet veririz.· Yasaların öngördüğü tüm şartları eksiksiz biçimde sağlar ve bunun ilerisinde dünya standartlarında bir yapılanma ile hizmet sunarız.
· Yolcularımıza sorunsuz ve güler yüzlü hizmetler sunar, konforlarını temin ederiz.
· Anlaşmalarımız kapsamında hizmet üretir, olağan dışı haller halinde dahi hızla seçenekli çözümleri devreye sokarız.
· Turizm sektöründe zaman yönetimi ilkelerine hassasiyetle uyar, biz de en hassas zaman kullanımı şartlarını benimseriz.
· Filomuzu düzenli olarak gözden geçirir, teknik eksiklikleri hızla giderir, bunların hiç ortaya çıkmaması için öncül müdahaleler gerçekleştiririz.
· Güvenli sürüş ilkelerini benimser, müşterilerimizi tehlikeye atmayız.
· Personelimizi düzenli olarak bilgilendirir ve denetimlerini en iyi şekilde gerçekleştiririz.

Size En Uygun

Aracı Seçerek Rezervasyon Yapın!